Przedstawiane w sklepie towary nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wszystkie ceny przedstawione w sklepie internetowym www.deszczowka24.pl są podane w polskich złotych [PLN] Ceny podane przy produktach są podane zarówno w cenie netto (nie zawierają podatku VAT) i brutto. Sprzedający zastrzega sobie prawo dokonywania zmian cen bądź niezrealizowania zamówienia, jeżeli cena stanowi wynik pomyłki.

2. Cena wskazana przez Sprzedającego jest wiążąca dla Kupującego w chwili złożenia zamówienia.

3. Do cen produktów wielkogabarytowych w złożonym zamówieniu należy doliczyć odpowiednie koszty przesyłki, które będą podane przy okazji potwierdzenia złożonego zamówienia w celu ostatecznej akceptacji. Przy zakupie produktów o małych gabarytach należy wybrać odpowiednią formę przesyłki, kwota za przesyłkę zostanie doliczona przy składaniu zamówienia.

4. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmian cen produktów w sklepie internetowym www.deszczowka24.pl . Wprowadzania, wycofania dowolnego produktu ze sklepu oraz wprowadzania promocji na towary. Okresowe akcje promocyjne nie dotyczą zamówień już złożonych i będących w trakcie realizacji.

5. Kupujący po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia przez Sprzedającego powinien niezwłocznie dokonać zapłaty za towar w formie tradycyjnego przelewu lub dokonać płatności przy odbiorze zamówionego towaru ale tylko w przypadku osobistego dostarczenia transportem dokonanym przez sklep Deszczowka24.pl . Przelew należy dokonać najpóźniej po upływie 3 dni od potwierdzonego zamówienia na rachunek bankowy Sprzedającego. Numer konta bankowego i dane do przelewu znajdują w zakładce „Regulamin” i „ O nas”. Kupujący wszystkie dane do przelewu otrzyma również przy potwierdzeniu zamówienia. Zamówienie zostanie realizowane po wpłynięciu na konto bankowe Sprzedającego zapłaty za zamówiony towar Kupującego.

6. Datą płatności jest dzień zaksięgowania określonych w zamówieniu środków pieniężnych na koncie Sprzedającego.

7. Sprzedający nie gwarantuje, że publikowane dane w opisie towarów nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą być jednak podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości Sprzedający prosi przed podjęciem decyzji o zakupie o kontakt telefoniczny, bądź mailowy.

Dane do Przelewu:

Nr rachunku bankowego: 

Tech - Mar sp. z o.o.

Ul. Agrestowa 10, Zielona Góra - Zawada

66-001 Zawada 

NIP: 9731081302

KRS: 0000930171