1. Dostawa oraz realizacja zamówień odbywa się w zależności od zamówionego towaru transportem firmowym ( autolaweta + przyczepa ) lub Pocztą Polską. Wysyłka zamówionego towaru zrealizowana będzie do 14 dni od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym sklepu deszczowka24 lub w przypadku płatności przy odbiorze do 14 dni od złożenia zamówienia. W przypadku wysyłki towaru poza granicę Polski, wycena transportu będzie ustalana indywidualnie. Każdorazowo zamawiający zostanie powiadomiony o przybliżonym terminie realizacji zamówienia.

2. Kupujący, odbierając przesyłkę w obecności kuriera, kierowcy  jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz czy jej zawartość jest zgodna z zamówieniem, przesłanym na e-maila podanego przez Kupującego, pod rygorem utraty prawa do powoływania się na te okoliczności w późniejszym czasie.

3. Sprzedający wskazuje, iż potwierdzeniem realizacji zamówienia, a tym samym dowodem zakupu, będzie doręczona Kupującemu faktura VAT w wersji elektronicznej na e-mail podany przez Kupującego lub dołączona do przesyłki.

4. W przypadku uszkodzenia przesyłki wszelkie roszczenia przeciwko firmie kurierskiej muszą zostać zgłoszone na piśmie w możliwie jak najkrótszym terminie, jednakże nie dłuższym niż 7 dni od otrzymania przesyłki w rozumieniu ustawy z dnia 15 listopada 1984 r. Prawo przewozowe (Dz. U. z 2012 r., poz. 1173 oraz 1529). W tym celu należy wezwać kuriera aby spisał protokół szkody i przesłać go do nas w oryginale. Po upływie tego terminu klient traci prawa do zwrotu uszkodzonego towaru. Nie ponosimy odpowiedzialności za przesyłki, które na życzenie klienta zostały nadane inną firmą kurierską niż ta, z którą posiadamy umowę .

5. Sprzedający zastrzega sobie prawo wydłużenia czasu realizacji w przypadku braku towaru w magazynie. Kupujący jest informowany o tym fakcie. Jeżeli Kupujący nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia. Sprzedający zastrzega sobie prawo do podziału zamówienia na odrębne przesyłki. Opłata za przygotowanie i nadanie zostanie naliczona jednorazowo przy pierwszej części zamówienia

6. Czas dostawy

Czas realizacji zamówienia wynosi do 10 dni  od momentu złożenia zamówienia ( standardowo czas oczekiwania wynosi około 5 dni roboczych )
Towar wielkogabarytowy ( zbiorniki ) dostarczany jest transportem firmowym Tech - Mar sp. z o.o. co pozwala nam na szybką realizację oraz daje możliwość płatności przy dostawie zbiornika.
Koszt transport na terenie kraju: 450,00 zł brutto
Koszt dostawy jest taki sam dla każdego rodzaju zbiornika

Dzięki temu, iż realizacje dostaw odbywają się przy użyciu własnego transportu, jesteśmy w stanie dostarczyć każde zamówienie w ciągu 2-3 dni od momentu złożenia zamówienia.

Nie muszą Państwo czekać na wyceny, organizację specjalnych transportów - u nas jest wszystko jasne i klarowne.

Całość towaru posiadamy na magazynie, co pozwala nam na realizację szybkich wysyłek oraz gwarantuje dostępność - nie musimy zamawiać towaru pod dane zamówienie oraz oczekiwać płatności z góry - istnieje możliwość płatności przy odbiorze !!

Tylko w 2020 r dostarczyliśmy klientom ponad 600 zbiorników co świadczy o niebywałym zaufaniu oraz jakości oferowanych przez naszą firmę produktów jak i usług. 

Istnieje również możliwość odbioru własnego - prosimy o wcześniejszy kontakt.

Magazyn główny firmy mieści się w 65-001 Zielona Góra