8000 litrów

Odpowiedni system do zbierania wody deszczowej pomoże Ci gromadzić nawet jej znaczne ilości. Zbiornik na deszczówkę o pojemności 8000l to wybór dla tych, którzy chcą ją wykorzystać do wielu celów w obrębie gospodarstwa domowego, działki rekreacyjnej lub małej firmy.  W tej kategorii znajdziesz m.in. produkty o konstrukcji modułowej, które można ...

Odpowiedni system do zbierania wody deszczowej pomoże Ci gromadzić nawet jej znaczne ilości. Zbiornik na deszczówkę o pojemności 8000l to wybór dla tych, którzy chcą ją wykorzystać do wielu celów w obrębie gospodarstwa domowego, działki rekreacyjnej lub małej firmy.  W tej kategorii znajdziesz m.in. produkty o konstrukcji modułowej, które można ze sobą łączyć. Dzięki temu bez trudu uzyskasz pożądaną wielkość zbiornika. Wykorzystując wodę deszczową do podlewania roślin, mycia samochodów lub maszyn, czy też spłukiwania toalet w budynku, możesz zaś liczyć na spore oszczędności związane z niższymi rachunkami za pobór wody z wodociągów.

Zbiorniki na wodę deszczową 8000l – jak wybrać?

Pojemność 8000l to odpowiedni wybór dla wszystkich tych, którzy chcą intensywnie korzystać z wody deszczowej oraz mają odpowiednie warunki do jej gromadzenia. Tego typu modele charakteryzują się też dość pokaźnymi wymiarami, dlatego wymagają sporej działki i są dość wymagające w montażu. W przypadku takiej pojemności warto wybrać podziemny zbiornik na deszczówkę, który nie będzie zajmował cennej przestrzeni i zaburzał estetyki parceli. Godne polecenia są szczególnie produkty wykonane w technologii dwupłaszczowej, które są bardzo wytrzymałe i wszechstronne – można je montować pod ziemią nawet przy wysokim poziomie wód gruntowych.

Zbiornik na deszczówkę dopasowany do Twoich potrzeb

Nasza oferta obejmuje zbiorniki na deszczówkę dostosowane do różnorodnych potrzeb klientów. Modele o pojemności 8000l przeznaczone są przede wszystkim dla wymagających. Sprawdzą się w firmie, w domu lub na działce. Proponujemy modele objęte wieloletnimi gwarancjami, przyjazne dla środowiska i bezpieczne w użytkowaniu. To zbiorniki, dzięki którym wykorzystasz wodę deszczową w dokładnie taki sposób, jakiego potrzebujesz. Dostępne są również dodatkowe akcesoria i osprzęt pozwalające rozszerzyć możliwości ich stosowania. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące zbiorników na deszczówkę.

Więcej

8000 litrów Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Zbiornik wielogabarytowy wykonany z wysokiej jakości polietylenu (HDPE). Przeznaczony do zbierania ścieków i  wody deszczowej. Jednolity zbiornik odpowiedni do wód gruntowych. Oferta może być dostosowana do indywidualnych wymagań klienta.

8 599,00 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji