7000 litrów

Jak zatrzymać cenne krople deszczu spływające z dachu i wykorzystać je w domu? Zbiornik na wodę deszczową o pojemności np. 7000 l jest świetnym rozwiązaniem! Podczas opadów będziesz ją gromadzić w specjalnym pojemniku, mogąc później używać do najróżniejszych celów. Wykorzystasz ją do podlewania roślin w ogrodzie, umycia samochodu czy innych zewn...

Jak zatrzymać cenne krople deszczu spływające z dachu i wykorzystać je w domu? Zbiornik na wodę deszczową o pojemności np. 7000 l jest świetnym rozwiązaniem! Podczas opadów będziesz ją gromadzić w specjalnym pojemniku, mogąc później używać do najróżniejszych celów. Wykorzystasz ją do podlewania roślin w ogrodzie, umycia samochodu czy innych zewnętrznych prac porządkowych. Jeśli zdecydujesz się na podłączenie instalacji, która będzie doprowadzała deszczówkę również do Twojego gospodarstwa domowego, to wówczas zmniejszysz wydatki związane ze zużyciem wody z wodociągu. Możesz jej używać do spłukiwania toalety, prania czy zmywania. Zaoszczędzisz również na kupnie detergentów – taka woda jest miękka, a więc dodatkowo niweluje problem osadzania się dużych ilości kamienia.

Zbiornik najwyższej jakości

Każdy oferowany przez nas pojemnik jest produktem najwyższej jakości, idealnie nadaje się do zakopania w ziemi. Lekki, wytrzymały na różne czynniki zewnętrzne, ma przemyślaną konstrukcję. 7000-litrowy zbiornik wykonany jest z bezpiecznego tworzywa sztucznego, niewchodzącego w reakcję z wodą deszczową. W procesie produkcyjnym zastosowana została technologia eliminująca spawy oraz szwy - dzięki temu jest w 100% szczelny. Cechuje go również długa żywotność oraz wieloletnia gwarancja producenta.Jeśli zdecydujesz się na takie rozwiązanie, pamiętaj, żeby nie łączyć tej instalacji z wodociągową.

Zapewnij sobie oszczędności 

Nie musisz się martwić o to, jak produkt po zamówieniu trafi na Twoją posesję. Zapewniamy własny, ekspresowy transport - dostarczamy pojemniki na terenie całego kraju. Gwarantujemy Ci komplet niezbędnych akcesoriów, które pozwolą Ci uruchomić system korzystania z deszczówki. Ponadto zbiornik może mieć też inne zastosowanie takie jak np. gromadzenie wody pitnej, czy retencja opadowej. Można go również wykorzystywać jako osadnik gnilny (dla RLM powyżej 50 osób). Skorzystaj z naszej oferty już dziś. Gwarantujemy najwyższą jakość, konkurencyjne ceny i fachowe doradztwo techniczne.

Więcej

7000 litrów Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Zbiornik wielogabarytowy wykonany z wysokiej jakości polietylenu (HDPE). Przeznaczony do zbierania ścieków i  wody deszczowej. Jednolity zbiornik odpowiedni do wód gruntowych. Oferta może być dostosowana do indywidualnych wymagań klienta.

7 960,00 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji