5000 litrów

Rosnące opłaty za wodę motywują Cię do lepszego wykorzystania deszczówki? Jeśli chcesz zaoszczędzić na kosztach, jakie ponosisz na codzienną eksploatację domu jednorodzinnego, to jest doskonały pomysł! Do czego możesz ją wykorzystać? Podlejesz nią ogród, zrobisz pranie, spłuczesz toaletę, a przy tym ograniczysz nawet o 50% zużycie wody pobierane...

Rosnące opłaty za wodę motywują Cię do lepszego wykorzystania deszczówki? Jeśli chcesz zaoszczędzić na kosztach, jakie ponosisz na codzienną eksploatację domu jednorodzinnego, to jest doskonały pomysł! Do czego możesz ją wykorzystać? Podlejesz nią ogród, zrobisz pranie, spłuczesz toaletę, a przy tym ograniczysz nawet o 50% zużycie wody pobieranej np. z sieci wodociągowej. Biorąc pod uwagę, że deszczówka jest „miękka”, to powoduje mniejsze gromadzenie się osadów i kamienia w rurach. Oszczędzasz więc nie tylko na ograniczeniu proszków do prania czy innych detergentów, ale i bezawaryjnej eksploatacji instalacji.

Zbiornik do montażu podziemnego

Wysokiej jakości i funkcjonalny zbiornik o pojemności 5000 l przeznaczony jest do montażu podziemnego. Jego zadaniem jest zbieranie wody opadowej z dachów oraz innych powierzchni, a obsługa całego systemu jest niezwykle prosta. Montaż czy demontaż pojemnika nie należy do skomplikowanych czynności oraz nie jest zbyt kosztowny. To produkt skutecznie chroniący deszczówkę przed wyciekiem, dzięki specjalnym uszczelnieniom. Wykonany jest z polietylenu, czyli materiału odpornego na działanie różnych czynników atmosferycznych, promieniowania UV, odkształcenia czy korozję - woda opadowa może mieć bowiem kwaśny odczyn. Spełnia również wszystkie wymagane normy jakościowe.

Proponowany zbiornik umożliwia rozprowadzanie deszczówki poprzez rozsączkowanie lub bezpośrednio do odpływu systemu kanalizacji. Jest łatwy w eksploatacji oraz utrzymaniu w czystości.

Dla kogo przeznaczony jest zbiornik na 5000 l?

Szacunkowo można przyjąć, że zbiornik 5000 l wystarczy dla 3-4-osobowej rodziny, która będzie wykorzystywać ok. 50-60 l/dobę w celach niespożywczych, czyli do WC, pralki, nawadniania ogrodu czy prac porządkowych.

Istnieje możliwość rozbudowy tego pojemnika poprzez system połączeń wzajemnych.

Gwarantujemy kompleksową obsługę zamówienia. Poza doborem odpowiedniego modelu zbiornika na wodę deszczową oraz akcesoriów potrzebnych do jego podłączenia zapewniamy własny transport na terenie całego kraju.

To ekonomiczne rozwiązanie sprawdzi się także w przypadku budynków rekreacyjnych.

Więcej

5000 litrów Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Podstawową funkcją zbiornika BOLT jest magazynowanie wody deszczowej.Jej gromadzenie przy obserwowanych w ciągu ostatnich lat anomaliach pogodowych z długotrwałymi okresami suszy, gwałtownymi i intensywnymi opadami deszczu, nabiera szczególnego znaczenia.

5 350,50 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji