4000 litrów

Zbieranie wody deszczowej w gospodarstwie domowym lub na działce rekreacyjnej to bardzo dobra decyzja. Dzięki temu możesz wykorzystać zasoby otrzymane od natury w wygodny dla siebie sposób, oszczędzając jednocześnie pieniądze. Podziemny zbiornik na deszczówkę 4000l to świetny wybór do domu. Spora pojemność pomoże zgromadzić wodę do podlewania ro...

Zbieranie wody deszczowej w gospodarstwie domowym lub na działce rekreacyjnej to bardzo dobra decyzja. Dzięki temu możesz wykorzystać zasoby otrzymane od natury w wygodny dla siebie sposób, oszczędzając jednocześnie pieniądze. Podziemny zbiornik na deszczówkę 4000l to świetny wybór do domu. Spora pojemność pomoże zgromadzić wodę do podlewania roślin lub mycia samochodu. Można też podłączyć zbiornik do domowej instalacji, wykorzystując ją do spłukiwania toalety lub prania. W każdym z tych przypadków przyczyniasz się do ochrony środowiska naturalnego, oszczędzając jednocześnie pieniądze związane z pobieraniem wody z wodociągów. Dlatego zbiornik na deszczówkę to tak dobra inwestycja!

Zbiornik na wodę deszczową 4000l – dla kogo?

Zastanawiając się nad montażem zbiornika na deszczówkę w ogrodzie, należy przede wszystkim skupić się na wyborze jego odpowiedniej pojemności. Powinna być dopasowana do średniej rocznej ilości opadów na danym terenie oraz wielkości dachu, który pozwala na zbieranie wody deszczowej i odprowadzanie jej systemem rynien do zbiornika. Należy wziąć również pod uwagę możliwości działki – zbiorniki podziemne nie zajmują zbyt wiele miejsca i nie zaburzają estetyki ogrodu, ale trzeba rozsądnie wybrać ich lokalizację. Te o pojemności 4000l mają stosunkowo niewielkie wymiary, co ułatwia ich umiejscowienie pod poziomem gruntu. Jest to jeden z częściej wybieranych wariantów do małych gospodarstw domowych i na działki rekreacyjne.

Zbiorniki na deszczówkę w naszej ofercie – sprawdź!

W naszej ofercie bez trudu znajdziesz właściwy zbiornik na deszczówkę dla siebie. Proponujemy modele w formie tradycyjnej oraz płaskiej – łatwiejszej w montażu. Każdy z nich wyróżnia się wysoką jakością wykonania zapewniającą szczelność, funkcjonalność i trwałość. Sprzedajemy tylko przyjazne dla środowiska zbiorniki na wodę deszczową 4000l, w tym modele z filtrem i dodatkowym osprzętem. Zapoznaj się z ich parametrami na kartach produktowych, a jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy Ci wybrać właściwy zbiornik i cieszyć się korzyściami związanymi z gromadzeniem wody deszczowej.

Więcej

4000 litrów Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

W systemie „OGRÓD” woda deszczowa może być używana do podlewania terenów zielonych w ogrodzie,do czyszczenia zewnętrznych powierzchni, takich jak tarasy i ścieżki, lub do mycia samochodu.

5 699,00 zł

Seria Water  cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów z zachodniej części Europy oraz z Czech i Słowacji. Są nowe na rynku Polskim, ale cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Charakteryzują się doskonałą trwałością dzięki zastosowaniu w ich konstrukcji żeber wzmacniających.

3 649,00 zł

Zbiornik do zadań specjalnych Nadstawka 500mm Gratis Konstrukcja zbiornika została zaprojektowana i przetestowana pod kątem warunków wytrzymałościowych i możliwość montażu zbiornika na nietypowych głębokościach.

4 399,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów