3000 litrów

Zbieranie wody deszczowej ma sens zarówno z ekologicznego, jak i ekonomicznego punktu widzenia. Zbiornik na deszczówkę może Ci pomóc w zaoszczędzeniu nawet kilkuset złotych rocznie, dostarczając wodę do podlewania ogrodu, mycia samochodu i innych celów. Dobierając odpowiedni wariant, zmniejszysz zużycie wody wodociągowej i pomożesz chronić środo...

Zbieranie wody deszczowej ma sens zarówno z ekologicznego, jak i ekonomicznego punktu widzenia. Zbiornik na deszczówkę może Ci pomóc w zaoszczędzeniu nawet kilkuset złotych rocznie, dostarczając wodę do podlewania ogrodu, mycia samochodu i innych celów. Dobierając odpowiedni wariant, zmniejszysz zużycie wody wodociągowej i pomożesz chronić środowisko. W tym dziale znajdziesz swój zbiornik na wodę deszczową 3000l. To odpowiednia pojemność dla wielu gospodarstw domowych. Sprawdź parametry dostępnych rozwiązań i dowiedz się, w jaki sposób wybrać to najlepsze.

Podziemny zbiornik na deszczówkę – zalety i przeznaczenie

Podziemny zbiornik na deszczówkę wkopuje się w wybranym miejscu na działce lub chowa w piwnicy. Pozwala on na gromadzenie wody zbieranej poprzez system rynien z powierzchni dachu. Dzięki umieszczeniu jej pod ziemią instalacja jest dyskretna i nie zajmuje wiele miejsca. Nie zaburza również estetyki ogrodu. Wszystko to sprawia, że podziemny zbiornik to idealne rozwiązanie dla wymagających właścicieli prywatnych posesji. Najlepiej jednak zaplanować jego montaż już na etapie budowy domu, by móc wykorzystać wodę w najwygodniejszy dla siebie sposób. Możliwa jest wówczas konstrukcja bardziej złożonego systemu, który pozwoli wykorzystać deszczówkę (po przefiltrowaniu) np. do spłukiwania toalet lub prania.

Dlaczego warto wybrać zbiornik na wodę deszczową 3000l?

Jednym z najważniejszych parametrów zbiornika na wodę deszczową jest jego pojemność. 3000l to wariant wybierany przede wszystkim do domu lub na działkę. Sprawdza się przy stosunkowo niewielkim zużyciu i ograniczonych możliwościach zbierania wody deszczowej – np. przy niewielkiej powierzchni dachu lub położeniu działki na jednym z obszarów kraju, na którym średni roczny opad deszczu jest raczej niski. Nasze propozycje w tej kategorii to produkty wykonane z wysokiej jakości tworzyw, zaprojektowane z myślą o wieloletnim użytkowaniu (25 lat gwarancji materiałowej). Znajdziesz tu zarówno podstawowe zbiorniki na deszczówkę 3000l, jak i kompletne zestawy z filtrami i akcesoriami. Sprawdź koniecznie, co przygotowaliśmy, a jeśli potrzebujesz pomocy przy zakupie, skontaktuj się z nami!

Więcej

3000 litrów Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Podstawową funkcją zbiornika BOLT jest magazynowanie wody deszczowej.Jej gromadzenie przy obserwowanych w ciągu ostatnich lat anomaliach pogodowych z długotrwałymi okresami suszy, gwałtownymi i intensywnymi opadami deszczu, nabiera szczególnego znaczenia.

3 390,00 zł

W systemie „OGRÓD” woda deszczowa może być używana do podlewania terenów zielonych w ogrodzie,do czyszczenia zewnętrznych powierzchni, takich jak tarasy i ścieżki, lub do mycia samochodu.

5 499,00 zł

W systemie „OGRÓD” woda deszczowa może być używana do podlewania terenów zielonych w ogrodzie,do czyszczenia zewnętrznych powierzchni, takich jak tarasy i ścieżki, lub do mycia samochodu.

4 600,00 zł

Zbiornik odpowiedni do głębokiego kopania, wykonany z nowego materiału. Konstrukcja zbiornika została zaprojektowana i przetestowana pod kątem warunków wytrzymałościowych i możliwości montażu zbiornika na nietypowych głębokościach. Dzięki tym działaniom udało nam się wyprodukować zbiornik, w którym wysokość naziomu może wynosić 1 metrów, nie martwiąc się...

4 199,00 zł

Zbiornik na deszczówkę OG 3.0 to wykonany z polietylenu pojemnik, który pozwoli Ci w okresie deszczowym gromadzić wodę, którą możesz wykorzystać, gdy nadejdą suche dni. Zbiornik umożliwia magazynowanie deszczówki, dzięki temu może być ona wykorzystywana zarówno do podlewania trawnika i grządek, jak i do spłukiwania toalety czy prania.

2 849,00 zł

Podziemny zbiornik do gromadzenia wody opadowej lub ścieków 

2 499,00 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów