Informacja

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Zbiorniki na deszczówkę 2000 litrów  

W zasadzie każdy, kto ma własną działkę, może zbierać wodę deszczową, a tym samym przyczynić się do oszczędzania wody z wodociągów. Zbiornik na deszczówkę 2000l jest jednym z mniejszych dostępnych na rynku, ale jego wykorzystanie i tak pozwoli Ci zaoszczędzić nawet kilkaset złotych rocznie. Umieszczony pod ziemią nie zaburzy estetyki nawet niewi...

W zasadzie każdy, kto ma własną działkę, może zbierać wodę deszczową, a tym samym przyczynić się do oszczędzania wody z wodociągów. Zbiornik na deszczówkę 2000l jest jednym z mniejszych dostępnych na rynku, ale jego wykorzystanie i tak pozwoli Ci zaoszczędzić nawet kilkaset złotych rocznie. Umieszczony pod ziemią nie zaburzy estetyki nawet niewielkiej działki, a jednocześnie będzie bardzo wygodny w użytkowaniu. Niska waga i kompaktowe wymiary sprawiają, że każdy zbiornik na wodę deszczową 2000l jest łatwy w montażu. Jego umieszczenie pod ziemią będzie jeszcze prostsze, jeśli wybierzesz model o spłaszczonym kształcie.

Zbiornik na wodę deszczową 2000l – czy to coś dla Ciebie?

Wykorzystanie wody deszczowej może być bardzo szerokie. Najczęściej stosuje się ją do podlewania ogrodowych rabatek lub trawnika. Świetnie sprawdza się również do mycia samochodu, maszyn rolniczych lub sprzętu ogrodniczego. Przefiltrowana może służyć do prania lub spłukiwania toalety. Jednak najpierw potrzebny jest odpowiedni system do jej gromadzenia. Zbiornik na deszczówkę 2000l to rozwiązanie polecane na działkę rekreacyjną lub do niewielkiego domu. Sprawdzi się tam, gdzie średnia roczna ilość opadów jest niezbyt wysoka. Dzięki kompaktowym rozmiarom nada się również na małą posesję. To odpowiedni wybór dla inwestorów o niedużych potrzebach i ograniczonych możliwościach zbierania wody deszczowej.

Zbiorniki na deszczówkę w naszej ofercie – sprawdź, co proponujemy!

Nasza oferta obejmuje wyłącznie zbiorniki na deszczówkę najwyższej jakości. Proponujemy modele wyróżniające się wieloletnią trwałością (nawet 50 lat!) wykorzystanych materiałów i przemyślanymi konstrukcjami. To produkty odporne na korozje i przyjazne dla środowiska – obojętne pod względem chemicznym i nadające się do recyklingu. Zbiorniki o pojemności 2000l pozwalają zbierać wodę deszczową np. do podlewania małego ogrodu, a jej wykorzystanie jest bardzo łatwe dzięki dodatkowemu osprzętowi do podłączenia węża. Wśród naszych propozycji bez trudu znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu!

Więcej
Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów