1000 litrów

Montaż zbiornika na deszczówkę to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy chcą żyć bardziej ekologicznie. Zebraną w ten sposób wodę można bowiem wykorzystać np. do podlewania ogrodu – dzięki niskiej zawartości wapnia jest ona korzystna dla roślin. Podziemny zbiornik na wodę deszczową 1000l zajmuje mało miejsca, dlatego zmieści się nawet na n...

Montaż zbiornika na deszczówkę to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy chcą żyć bardziej ekologicznie. Zebraną w ten sposób wodę można bowiem wykorzystać np. do podlewania ogrodu – dzięki niskiej zawartości wapnia jest ona korzystna dla roślin. Podziemny zbiornik na wodę deszczową 1000l zajmuje mało miejsca, dlatego zmieści się nawet na niewielkiej działce. Jednocześnie pozwoli znacznie zminimalizować zużycie wody wodociągowej, a tym samym przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego i zmniejszenia rachunków. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że nada się przede wszystkim na działkę rekreacyjną lub do niewielkiego domu.

Jaki zbiornik na deszczówkę wybrać?

Kupując zbiornik na deszczówkę, warto dokładnie przeanalizować swoje potrzeby w tym zakresie. Dzięki temu możliwy będzie wybór odpowiedniego rozmiaru. Zbiorniki o pojemności 1000l to najmniejsze modele dostępne na rynku – idealne przede wszystkim na małe działki. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie możliwości zbierania deszczówki są ograniczone – np. ze względu na niewielką powierzchnię dachu stojącego na parceli budynku. Jednocześnie dzięki niewielkim wymiarom są łatwe w montażu – nie wymagają wykonywania głębokiego wykopu. Wybierając zbiornik, należy również sprawdzić, z jakiego materiału został wykonany – powinien być w pełni odporny na korozję i nieszkodliwy dla środowiska naturalnego.

Zbiorniki na wodę deszczową 1000l – sprawdź naszą ofertę

Proponujemy zbiorniki na deszczówkę 1000l wyprodukowane zgodnie z polskimi i europejskimi normami oraz skonstruowane z myślą o maksymalnej trwałości i wygodzie użytkowania. Bez problemu podłączysz je np. do węża ogrodowego, by ograniczyć zużycie wody wodociągowej i cieszyć się realnymi oszczędnościami w domowym budżecie. To produkty niezawodne i przyjazne dla środowiska. Dzięki odpowiedniej budowie i wykorzystaniu sprawdzonych materiałów ich użytkowanie jest bezpieczne i wygodne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, jeśli zależy Ci na precyzyjnym dopasowaniu zbiornika do potrzeb, zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci wybrać właściwy model.

Więcej

1000 litrów  Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Podstawową funkcją zbiornika BOLT jest magazynowanie wody deszczowej.Jej gromadzenie przy obserwowanych w ciągu ostatnich lat anomaliach pogodowych z długotrwałymi okresami suszy, gwałtownymi i intensywnymi opadami deszczu, nabiera szczególnego znaczenia.

1 299,00 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji