Informacja

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Zbiorniki podziemne z podziałem na pojemność  

Jest 20 produktów.

Podkategorie

 • 1000 litrów

  Montaż zbiornika na deszczówkę to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy chcą żyć bardziej ekologicznie. Zebraną w ten sposób wodę można bowiem wykorzystać np. do podlewania ogrodu – dzięki niskiej zawartości wapnia jest ona korzystna dla roślin. Podziemny zbiornik na wodę deszczową 1000l zajmuje mało miejsca, dlatego zmieści się nawet na niewielkiej działce. Jednocześnie pozwoli znacznie zminimalizować zużycie wody wodociągowej, a tym samym przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego i zmniejszenia rachunków. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że nada się przede wszystkim na działkę rekreacyjną lub do niewielkiego domu.

  Jaki zbiornik na deszczówkę wybrać?

  Kupując zbiornik na deszczówkę, warto dokładnie przeanalizować swoje potrzeby w tym zakresie. Dzięki temu możliwy będzie wybór odpowiedniego rozmiaru. Zbiorniki o pojemności 1000l to najmniejsze modele dostępne na rynku – idealne przede wszystkim na małe działki. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie możliwości zbierania deszczówki są ograniczone – np. ze względu na niewielką powierzchnię dachu stojącego na parceli budynku. Jednocześnie dzięki niewielkim wymiarom są łatwe w montażu – nie wymagają wykonywania głębokiego wykopu. Wybierając zbiornik, należy również sprawdzić, z jakiego materiału został wykonany – powinien być w pełni odporny na korozję i nieszkodliwy dla środowiska naturalnego.

  Zbiorniki na wodę deszczową 1000l – sprawdź naszą ofertę

  Proponujemy zbiorniki na deszczówkę 1000l wyprodukowane zgodnie z polskimi i europejskimi normami oraz skonstruowane z myślą o maksymalnej trwałości i wygodzie użytkowania. Bez problemu podłączysz je np. do węża ogrodowego, by ograniczyć zużycie wody wodociągowej i cieszyć się realnymi oszczędnościami w domowym budżecie. To produkty niezawodne i przyjazne dla środowiska. Dzięki odpowiedniej budowie i wykorzystaniu sprawdzonych materiałów ich użytkowanie jest bezpieczne i wygodne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, jeśli zależy Ci na precyzyjnym dopasowaniu zbiornika do potrzeb, zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci wybrać właściwy model.

 • 2000 litrów

  W zasadzie każdy, kto ma własną działkę, może zbierać wodę deszczową, a tym samym przyczynić się do oszczędzania wody z wodociągów. Zbiornik na deszczówkę 2000l jest jednym z mniejszych dostępnych na rynku, ale jego wykorzystanie i tak pozwoli Ci zaoszczędzić nawet kilkaset złotych rocznie. Umieszczony pod ziemią nie zaburzy estetyki nawet niewielkiej działki, a jednocześnie będzie bardzo wygodny w użytkowaniu. Niska waga i kompaktowe wymiary sprawiają, że każdy zbiornik na wodę deszczową 2000l jest łatwy w montażu. Jego umieszczenie pod ziemią będzie jeszcze prostsze, jeśli wybierzesz model o spłaszczonym kształcie.

  Zbiornik na wodę deszczową 2000l – czy to coś dla Ciebie?

  Wykorzystanie wody deszczowej może być bardzo szerokie. Najczęściej stosuje się ją do podlewania ogrodowych rabatek lub trawnika. Świetnie sprawdza się również do mycia samochodu, maszyn rolniczych lub sprzętu ogrodniczego. Przefiltrowana może służyć do prania lub spłukiwania toalety. Jednak najpierw potrzebny jest odpowiedni system do jej gromadzenia. Zbiornik na deszczówkę 2000l to rozwiązanie polecane na działkę rekreacyjną lub do niewielkiego domu. Sprawdzi się tam, gdzie średnia roczna ilość opadów jest niezbyt wysoka. Dzięki kompaktowym rozmiarom nada się również na małą posesję. To odpowiedni wybór dla inwestorów o niedużych potrzebach i ograniczonych możliwościach zbierania wody deszczowej.

  Zbiorniki na deszczówkę w naszej ofercie – sprawdź, co proponujemy!

  Nasza oferta obejmuje wyłącznie zbiorniki na deszczówkę najwyższej jakości. Proponujemy modele wyróżniające się wieloletnią trwałością (nawet 50 lat!) wykorzystanych materiałów i przemyślanymi konstrukcjami. To produkty odporne na korozje i przyjazne dla środowiska – obojętne pod względem chemicznym i nadające się do recyklingu. Zbiorniki o pojemności 2000l pozwalają zbierać wodę deszczową np. do podlewania małego ogrodu, a jej wykorzystanie jest bardzo łatwe dzięki dodatkowemu osprzętowi do podłączenia węża. Wśród naszych propozycji bez trudu znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu!

 • 3000 litrów

  Zbieranie wody deszczowej ma sens zarówno z ekologicznego, jak i ekonomicznego punktu widzenia. Zbiornik na deszczówkę może Ci pomóc w zaoszczędzeniu nawet kilkuset złotych rocznie, dostarczając wodę do podlewania ogrodu, mycia samochodu i innych celów. Dobierając odpowiedni wariant, zmniejszysz zużycie wody wodociągowej i pomożesz chronić środowisko. W tym dziale znajdziesz swój zbiornik na wodę deszczową 3000l. To odpowiednia pojemność dla wielu gospodarstw domowych. Sprawdź parametry dostępnych rozwiązań i dowiedz się, w jaki sposób wybrać to najlepsze.

  Podziemny zbiornik na deszczówkę – zalety i przeznaczenie

  Podziemny zbiornik na deszczówkę wkopuje się w wybranym miejscu na działce lub chowa w piwnicy. Pozwala on na gromadzenie wody zbieranej poprzez system rynien z powierzchni dachu. Dzięki umieszczeniu jej pod ziemią instalacja jest dyskretna i nie zajmuje wiele miejsca. Nie zaburza również estetyki ogrodu. Wszystko to sprawia, że podziemny zbiornik to idealne rozwiązanie dla wymagających właścicieli prywatnych posesji. Najlepiej jednak zaplanować jego montaż już na etapie budowy domu, by móc wykorzystać wodę w najwygodniejszy dla siebie sposób. Możliwa jest wówczas konstrukcja bardziej złożonego systemu, który pozwoli wykorzystać deszczówkę (po przefiltrowaniu) np. do spłukiwania toalet lub prania.

  Dlaczego warto wybrać zbiornik na wodę deszczową 3000l?

  Jednym z najważniejszych parametrów zbiornika na wodę deszczową jest jego pojemność. 3000l to wariant wybierany przede wszystkim do domu lub na działkę. Sprawdza się przy stosunkowo niewielkim zużyciu i ograniczonych możliwościach zbierania wody deszczowej – np. przy niewielkiej powierzchni dachu lub położeniu działki na jednym z obszarów kraju, na którym średni roczny opad deszczu jest raczej niski. Nasze propozycje w tej kategorii to produkty wykonane z wysokiej jakości tworzyw, zaprojektowane z myślą o wieloletnim użytkowaniu (25 lat gwarancji materiałowej). Znajdziesz tu zarówno podstawowe zbiorniki na deszczówkę 3000l, jak i kompletne zestawy z filtrami i akcesoriami. Sprawdź koniecznie, co przygotowaliśmy, a jeśli potrzebujesz pomocy przy zakupie, skontaktuj się z nami!

 • 4000 litrów

  Zbieranie wody deszczowej w gospodarstwie domowym lub na działce rekreacyjnej to bardzo dobra decyzja. Dzięki temu możesz wykorzystać zasoby otrzymane od natury w wygodny dla siebie sposób, oszczędzając jednocześnie pieniądze. Podziemny zbiornik na deszczówkę 4000l to świetny wybór do domu. Spora pojemność pomoże zgromadzić wodę do podlewania roślin lub mycia samochodu. Można też podłączyć zbiornik do domowej instalacji, wykorzystując ją do spłukiwania toalety lub prania. W każdym z tych przypadków przyczyniasz się do ochrony środowiska naturalnego, oszczędzając jednocześnie pieniądze związane z pobieraniem wody z wodociągów. Dlatego zbiornik na deszczówkę to tak dobra inwestycja!

  Zbiornik na wodę deszczową 4000l – dla kogo?

  Zastanawiając się nad montażem zbiornika na deszczówkę w ogrodzie, należy przede wszystkim skupić się na wyborze jego odpowiedniej pojemności. Powinna być dopasowana do średniej rocznej ilości opadów na danym terenie oraz wielkości dachu, który pozwala na zbieranie wody deszczowej i odprowadzanie jej systemem rynien do zbiornika. Należy wziąć również pod uwagę możliwości działki – zbiorniki podziemne nie zajmują zbyt wiele miejsca i nie zaburzają estetyki ogrodu, ale trzeba rozsądnie wybrać ich lokalizację. Te o pojemności 4000l mają stosunkowo niewielkie wymiary, co ułatwia ich umiejscowienie pod poziomem gruntu. Jest to jeden z częściej wybieranych wariantów do małych gospodarstw domowych i na działki rekreacyjne.

  Zbiorniki na deszczówkę w naszej ofercie – sprawdź!

  W naszej ofercie bez trudu znajdziesz właściwy zbiornik na deszczówkę dla siebie. Proponujemy modele w formie tradycyjnej oraz płaskiej – łatwiejszej w montażu. Każdy z nich wyróżnia się wysoką jakością wykonania zapewniającą szczelność, funkcjonalność i trwałość. Sprzedajemy tylko przyjazne dla środowiska zbiorniki na wodę deszczową 4000l, w tym modele z filtrem i dodatkowym osprzętem. Zapoznaj się z ich parametrami na kartach produktowych, a jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy Ci wybrać właściwy zbiornik i cieszyć się korzyściami związanymi z gromadzeniem wody deszczowej.

 • 5000 litrów

  Rosnące opłaty za wodę motywują Cię do lepszego wykorzystania deszczówki? Jeśli chcesz zaoszczędzić na kosztach, jakie ponosisz na codzienną eksploatację domu jednorodzinnego, to jest doskonały pomysł! Do czego możesz ją wykorzystać? Podlejesz nią ogród, zrobisz pranie, spłuczesz toaletę, a przy tym ograniczysz nawet o 50% zużycie wody pobieranej np. z sieci wodociągowej. Biorąc pod uwagę, że deszczówka jest „miękka”, to powoduje mniejsze gromadzenie się osadów i kamienia w rurach. Oszczędzasz więc nie tylko na ograniczeniu proszków do prania czy innych detergentów, ale i bezawaryjnej eksploatacji instalacji.

  Zbiornik do montażu podziemnego

  Wysokiej jakości i funkcjonalny zbiornik o pojemności 5000 l przeznaczony jest do montażu podziemnego. Jego zadaniem jest zbieranie wody opadowej z dachów oraz innych powierzchni, a obsługa całego systemu jest niezwykle prosta. Montaż czy demontaż pojemnika nie należy do skomplikowanych czynności oraz nie jest zbyt kosztowny. To produkt skutecznie chroniący deszczówkę przed wyciekiem, dzięki specjalnym uszczelnieniom. Wykonany jest z polietylenu, czyli materiału odpornego na działanie różnych czynników atmosferycznych, promieniowania UV, odkształcenia czy korozję - woda opadowa może mieć bowiem kwaśny odczyn. Spełnia również wszystkie wymagane normy jakościowe.

  Proponowany zbiornik umożliwia rozprowadzanie deszczówki poprzez rozsączkowanie lub bezpośrednio do odpływu systemu kanalizacji. Jest łatwy w eksploatacji oraz utrzymaniu w czystości.

  Dla kogo przeznaczony jest zbiornik na 5000 l?

  Szacunkowo można przyjąć, że zbiornik 5000 l wystarczy dla 3-4-osobowej rodziny, która będzie wykorzystywać ok. 50-60 l/dobę w celach niespożywczych, czyli do WC, pralki, nawadniania ogrodu czy prac porządkowych.

  Istnieje możliwość rozbudowy tego pojemnika poprzez system połączeń wzajemnych.

  Gwarantujemy kompleksową obsługę zamówienia. Poza doborem odpowiedniego modelu zbiornika na wodę deszczową oraz akcesoriów potrzebnych do jego podłączenia zapewniamy własny transport na terenie całego kraju.

  To ekonomiczne rozwiązanie sprawdzi się także w przypadku budynków rekreacyjnych.

 • 6000 litrów

  Czy wiesz, że w każdym jednorodzinnym gospodarstwie prawie 45% zużywanej wody wykorzystywane jest do innych celów niż spożywcze? Najczęściej stosowana jest w toalecie, do prania oraz do wykonywania innych prac porządkowych. Jeśli chcesz zaoszczędzić na wydatkach w domowym budżecie, zastanów się nad inwestycją w specjalny zbiornik na deszczówkę.

  W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są między innymi hydrofobowe pojemniki o różnych parametrach technicznych. W tej kategorii znajdziesz 6000-litrowe produkty, które spełnią potrzeby nawet 4-osobowej rodziny.

  Poznaj najważniejsze zalety zbiorników na deszczówkę

  Wyprodukowane z tworzywa sztucznego doskonale radzą sobie w trudnych warunkach atmosferycznych. Zbiornik przeznaczony jest do zakopania w ziemi. Gwarantuje idealną szczelność i nie jest podatny na korozję. Można bez problemu zwiększyć jego pojemność, dołączając kolejne pojemniki. To rozwiązanie jest korzystne zwłaszcza dla gospodarstw agroturystycznych czy hoteli.

  Oprócz samego zbiornika zakupisz u nas wszystkie potrzebne akcesoria do skompletowania całęgo systemu.

  Uniwersalność prezentowanego modelu pozwala na wykorzystanie go także m.in. do magazynowania wody pitnej lub do retencji deszczówki. Każdy produkt objęty jest długą gwarancją.

  Indywidualna kalkulacja pojemności zbiornika

  Chcesz mieć pewność, że 6000 l zbiornik na deszczówkę będzie w sam raz? Specjalnie dla Ciebie możemy wykonać indywidualną kalkulację. Pod uwagę wówczas weźmiemy m.in. średnią ilość opadów w rejonie, powierzchnię efektywną dachu oraz średnie roczne zużycie wody.

  Jeśli zdecydujesz się na nasz produkt, zapewnimy Ci ekspresową dostawę na terenie całej Polski. Pochodząca z natury woda deszczowa ma bardzo wiele zalet, z których będziesz mógł korzystać na co dzień. Poza oszczędnościami w zużyciu tej, która dociera do Ciebie wodociągiem i ponoszonymi w związku z tym kosztami, będziesz miał z niej jeszcze inny pożytek. Pranie w miękkiej wodzie pozwoli na mniejsze zużycie potrzebnych do tego detergentów. Co ważne, deszczówka jest miękka, a więc w pralce czy zmywarce osadza się dużo mniej kamienia.

 • 7000 litrów

  Jak zatrzymać cenne krople deszczu spływające z dachu i wykorzystać je w domu? Zbiornik na wodę deszczową o pojemności np. 7000 l jest świetnym rozwiązaniem! Podczas opadów będziesz ją gromadzić w specjalnym pojemniku, mogąc później używać do najróżniejszych celów. Wykorzystasz ją do podlewania roślin w ogrodzie, umycia samochodu czy innych zewnętrznych prac porządkowych. Jeśli zdecydujesz się na podłączenie instalacji, która będzie doprowadzała deszczówkę również do Twojego gospodarstwa domowego, to wówczas zmniejszysz wydatki związane ze zużyciem wody z wodociągu. Możesz jej używać do spłukiwania toalety, prania czy zmywania. Zaoszczędzisz również na kupnie detergentów – taka woda jest miękka, a więc dodatkowo niweluje problem osadzania się dużych ilości kamienia.

  Zbiornik najwyższej jakości

  Każdy oferowany przez nas pojemnik jest produktem najwyższej jakości, idealnie nadaje się do zakopania w ziemi. Lekki, wytrzymały na różne czynniki zewnętrzne, ma przemyślaną konstrukcję. 7000-litrowy zbiornik wykonany jest z bezpiecznego tworzywa sztucznego, niewchodzącego w reakcję z wodą deszczową. W procesie produkcyjnym zastosowana została technologia eliminująca spawy oraz szwy - dzięki temu jest w 100% szczelny. Cechuje go również długa żywotność oraz wieloletnia gwarancja producenta.Jeśli zdecydujesz się na takie rozwiązanie, pamiętaj, żeby nie łączyć tej instalacji z wodociągową.

  Zapewnij sobie oszczędności 

  Nie musisz się martwić o to, jak produkt po zamówieniu trafi na Twoją posesję. Zapewniamy własny, ekspresowy transport - dostarczamy pojemniki na terenie całego kraju. Gwarantujemy Ci komplet niezbędnych akcesoriów, które pozwolą Ci uruchomić system korzystania z deszczówki. Ponadto zbiornik może mieć też inne zastosowanie takie jak np. gromadzenie wody pitnej, czy retencja opadowej. Można go również wykorzystywać jako osadnik gnilny (dla RLM powyżej 50 osób). Skorzystaj z naszej oferty już dziś. Gwarantujemy najwyższą jakość, konkurencyjne ceny i fachowe doradztwo techniczne.

 • 8000 litrów

  Odpowiedni system do zbierania wody deszczowej pomoże Ci gromadzić nawet jej znaczne ilości. Zbiornik na deszczówkę o pojemności 8000l to wybór dla tych, którzy chcą ją wykorzystać do wielu celów w obrębie gospodarstwa domowego, działki rekreacyjnej lub małej firmy.  W tej kategorii znajdziesz m.in. produkty o konstrukcji modułowej, które można ze sobą łączyć. Dzięki temu bez trudu uzyskasz pożądaną wielkość zbiornika. Wykorzystując wodę deszczową do podlewania roślin, mycia samochodów lub maszyn, czy też spłukiwania toalet w budynku, możesz zaś liczyć na spore oszczędności związane z niższymi rachunkami za pobór wody z wodociągów.

  Zbiorniki na wodę deszczową 8000l – jak wybrać?

  Pojemność 8000l to odpowiedni wybór dla wszystkich tych, którzy chcą intensywnie korzystać z wody deszczowej oraz mają odpowiednie warunki do jej gromadzenia. Tego typu modele charakteryzują się też dość pokaźnymi wymiarami, dlatego wymagają sporej działki i są dość wymagające w montażu. W przypadku takiej pojemności warto wybrać podziemny zbiornik na deszczówkę, który nie będzie zajmował cennej przestrzeni i zaburzał estetyki parceli. Godne polecenia są szczególnie produkty wykonane w technologii dwupłaszczowej, które są bardzo wytrzymałe i wszechstronne – można je montować pod ziemią nawet przy wysokim poziomie wód gruntowych.

  Zbiornik na deszczówkę dopasowany do Twoich potrzeb

  Nasza oferta obejmuje zbiorniki na deszczówkę dostosowane do różnorodnych potrzeb klientów. Modele o pojemności 8000l przeznaczone są przede wszystkim dla wymagających. Sprawdzą się w firmie, w domu lub na działce. Proponujemy modele objęte wieloletnimi gwarancjami, przyjazne dla środowiska i bezpieczne w użytkowaniu. To zbiorniki, dzięki którym wykorzystasz wodę deszczową w dokładnie taki sposób, jakiego potrzebujesz. Dostępne są również dodatkowe akcesoria i osprzęt pozwalające rozszerzyć możliwości ich stosowania. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące zbiorników na deszczówkę.

 • 10000 litrów

  Jak możesz z korzyścią dla siebie i swoich bliskich zagospodarować deszczówkę? Czy wiesz, że darmowa woda pozwoli Ci zastąpić nawet połowę tej pochodzącej z sieci wodociągowej, na którą nierzadko wydajesz bardzo dużo pieniędzy?

  Najczęściej deszczówkę używa się do podlewanie roślin w ogrodzie przy zastosowaniu np. drenażu rozsączającego. Oznacza to, że woda opadowa spływa do perforowanych rur, ułożonych w gruncie. Może też trafiać do specjalnych podziemnych skrzynek, w których jest magazynowana.

  Deszczówka - wykorzystanie w budynku

  Aby jej zasoby wykorzystywać w budynku, potrzebny jest odpowiedniej wielkości pojemnik, np. zakopany w ziemi. W tym przypadku sprawdzi się np. zbiornik na deszczówkę o pojemności 10000 l. Dzięki temu, że będzie on umiejscowiony pod powierzchnią, woda będzie chłodna, a brak dostępu światła uniemożliwi rozwój glonów. Zanim dotrze ona do pojemnika, zostanie oczyszczona w specjalnych filtrach.

  Żeby woda deszczowa trafiła do spłuczki, pralki czy innych punktów poboru, trzeba przygotować osobną instalację.

  Inne opcje wykorzystania zbiornika

  Doskonale sprawdzający się nawet w najtrudniejszych warunkach zewnętrznych zbiornik 1000 l produkowany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, przez co nie koroduje. W przypadku potrzeby zwiększenia tej pojemności można rozbudować go o kolejne moduły.

  Poza magazynowaniem wody opadowej zbiornik na 1000 l może być także wykorzystany do:

  • gromadzenia wody pitnej,
  • retencji deszczówki,
  • jako pojemnik buforowy,
  • jako osadnik gnilny.

  Jakie jeszcze zalety ma woda deszczowa? Z racji tego, że jest miękka (nie zawiera wapnia i magnezu), jest bardzo dobra nie tylko dla roślin w ogrodzie. Przy jej wykorzystaniu do prania zużywa się mniej detergentów. Dodatkowo nie powoduje osadzania się kamienia, np. w pralce lub zmywarce.

  Fachowe doradztwo i szybka dostawa 

  Nie wiesz, czy pojemność 1000 l będzie optymalna dla Twojego gospodarstwa domowego lub na działkę? Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci ją obliczyć na podstawie m.in. rocznej wielkości opadów na danym terenie oraz Twojego zapotrzebowania na wodę. Dzięki tym parametrom będziesz miał pewność, że zbiornik będzie spełniał Twoje wymagania i oczekiwania.

  Znajdujące się tej kategorii produktowej pojemniki to produkty wytrzymałe, w 100% wodoszczelne, które będziesz użytkował przez wiele lat. Zapewniamy ich bezpieczny transport w ramach realizowanego zamówienia w każde miejsce na terenie kraju. W naszym sklepie zaopatrzysz się również we wszystkie części potrzebne do uruchomienia całej instalacji zbierającej deszczówkę.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów