Zbiorniki płaskie

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz m.in. płaskie zbiorniki na deszczówkę o pojemności do 9000 l. Wyróżnia je kompaktowa forma oraz stabilna konstrukcja. Ich zaletą jest także łatwość montażu. Z racji swojej charakterystycznej konstrukcji nie potrzeba wykonywać dużego wykopu - roboty ziemne ograniczasz do minimum. Ponadto wiąże się to z mni...

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz m.in. płaskie zbiorniki na deszczówkę o pojemności do 9000 l. Wyróżnia je kompaktowa forma oraz stabilna konstrukcja. Ich zaletą jest także łatwość montażu. Z racji swojej charakterystycznej konstrukcji nie potrzeba wykonywać dużego wykopu - roboty ziemne ograniczasz do minimum. Ponadto wiąże się to z mniejszym kosztem. Wykopanie płytszego dołu, w którym ma docelowo zostać umiejscowiony pojemnik, nie wymaga wynajęcia koparki.

Dzięki temu zbiornik na wodę deszczową można sprawnie wkopać do ziemi, nie obawiając się poważnych strat w ogrodzie.

Wybierz model dopasowany do potrzeb

Jeśli chcesz wykorzystać deszczówkę dla własnych potrzeb, ten płaski zbiornik będzie idealnym rozwiązaniem! Otrzymasz na niego wieloletnią gwarancję od producenta! W ofercie znajdziesz zbiorniki mogące pomieścić nawet do 40 000 litrów, także zbiorniki przejezdne - dopuszczające ruch kołowy.

Jeśli nie wiesz, która z tych pojemności będzie wystarczająca, możemy Ci doradzić wybór optymalnego rozwiązania. Oferujemy swoje kompleksowe wsparcie techniczne, z którego możesz skorzystać już teraz. Pamiętaj, że zbieranie deszczówki to nie tylko mniejsze koszty utrzymania budynku, ale także troska o środowisko naturalne. Zainwestuj w wysokiej jakości zbiornik na wodę opadową już dziś.

Zalety płaskich pojemników 

Wszystkie zbiorniki w tej kategorii są produktami wysokiej jakości, odpornymi na działanie czynników atmosferycznych. Produkowane są z tworzywa sztucznego, które nie ulega korozji. Pojemniki są do tego w 100% szczelne. Można je wykorzystać między innymi do budowy systemu retencyjnego.

Na stronie naszego sklepu znajdziesz również potrzebne akcesoria - pomożemy Ci w ich skompletowaniu. Nie masz odpowiedniego pojazdu, aby przewieźć kupiony zbiornik na wodę deszczową? Dostarczymy go wszędzie tam, gdzie będziesz chciał. Oferujemy profesjonalny transport na terenie Polski.

Wykorzystując deszczówkę, nie tylko działasz ekologicznie, ale i zużywasz mniej wody z wodociągu. Możesz ją użyć do podlewania ogrodu, prania, spłukiwania toalety, mycia naczyń lub samochodu oraz wielu różnych prac porządkowych, które wykonujesz na zewnątrz.

Więcej

Zbiorniki płaskie Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Podstawową funkcją zbiornika BOLT jest magazynowanie wody deszczowej.Jej gromadzenie przy obserwowanych w ciągu ostatnich lat anomaliach pogodowych z długotrwałymi okresami suszy, gwałtownymi i intensywnymi opadami deszczu, nabiera szczególnego znaczenia.

5 350,50 zł

Zbiornik Hudson 9000 L itrów to przede wszystkim:Certyfikacja stabilności i wodoszczelności z certyfikatem MFPA. Możliwość montażu w wodach gruntowych. Montaż możliwy w miejscach, przez które można przejeżdżać, pod warunkiem spełnienia określonych warunków montażu.

9 459,00 zł

Podstawową funkcją zbiornika BOLT jest magazynowanie wody deszczowej. Jej gromadzenie przy obserwowanych w ciągu ostatnich lat anomaliach pogodowych z długotrwałymi okresami suszy, gwałtownymi i intensywnymi opadami deszczu, nabiera szczególnego znaczenia.

6 899,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów